08
lipca 2020
Informacje Prasowe

ANWIL spotka się z rolnikami w Lubaniu

Dodano: 31.05.2019
ANWIL spotka się z rolnikami w Lubaniu

Włocławska spółka z Grupy ORLEN, jeden z czołowych producentów nawozów azotowych w kraju zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas XXVIII Pomorskich Agro-Targów. Wydarzenie odbędzie się 1-2 czerwca w Lubaniu koło Kościerzyny.

W pierwszy weekend czerwca na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu odbędą się Pomorskie Agro-Targi, w trakcie których wytwórcy rolni będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami, wspierającymi ich pracę.

Gośćmi tegorocznej edycji wydarzenia będą przedstawiciele firm oferujących m.in.: maszyny rolnicze, wyposażenie budynków, materiały budowlane, pasze, dodatki paszowe, środki ochrony roślin o raz nawozy. W tym gronie nie zabraknie również ANWILU, czołowego wytwórcy nawozów azotowych w kraju.

Lubań to jedno z pierwszych miejsc – spośród kilkunastu na terenie całego kraju – gdzie, oprócz przedstawienia aktualnej oferty produktowej, eksperci ANWILU porozmawiają z rolnikami
na temat efektywnych sposobów nawożenia. Poza Lubaniem, eksperci włocławskiej spółki z Grupy ORLEN odwiedzą w tym roku także m.in.: Wystawę Rolniczą OPOLAGRA w Opolu, Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie oraz Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.