29
stycznia 2020
Informacje Prasowe

„Godziny dla rodziny” startują w Centrum Handlowym Osowa

Dodano: 07.02.2012
„Godziny dla rodziny” startują w Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 11 lutego 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa rusza akcja „Godziny dla Rodziny" – cykl jedenastu weekendowych eventów skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Poczytaj mi mamo”.

„Godziny dla rodziny” to pierwsza taka inicjatywa w Gdańsku , stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. Akcja ma charakter rozrywkowo-edukacyjny. Eventy odbywają się raz w miesiącu, zawsze w drugą sobotę miesiąca . Hasłami przewodnimi zaplanowanych spotkań będą m.in.: „Morskie opowieści”, „Warsztaty twórczości”, „Święto słodyczy” czy„Sport to zdrowie”.

W czasie pierwszego eventu w ramach cyklu „Godziny dla rodziny”, który odbędzie się 11 lutego 2012 roku , Centrum Handlowe Osowa odwiedzi Kubuś Puchatek . Miś wraz z przyjaciółmi zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i nauki . W tym dniu zarówno na najmłodszych, jak i ich rodziców czekać będzie szereg atrakcji, m.in.: konkurs recytatorski, spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem Panem Romualdem Koperskim, porady logopedy, warsztaty teatralne , wspólne czytanie książek czy kącik zabaw dla maluchów .

„Akcja Godziny dla rodziny powstała w celu urozmaicenia czasu spędzonego przez rodziny na weekendowych zakupach . Zaplanowane eventy to nie tylko rozrywka na wysokim poziomie , ale także możliwość zdobycia nowej, przydatnej wiedzy . Uatrakcyjniając ofertę centrum wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów . Chcemy, aby CH Osowa było nie tylko miejscem zakupów, ale także spędzania wolnego czasu w sposób ciekawy i kreatywny”mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

W ramach akcji „Godziny dla rodziny” zostanie uruchomiony program lojalnościowy , będący formą uhonorowania klientów , którzy zdecydowali się spędzić swój wolny czas w Centrum Handlowym Osowa. Do zebrania jest łącznie 11 pieczątek – 1 pieczątka za udział w jednym evencie . Po zakończeniu cyklu 11 spotkań zostanie ogłoszony konkurs na najciekawsze hasło dotyczące minionych imprez. Trzy rodziny, które uzbierają największą liczbę pieczątek oraz wymyślą najlepszy slogan otrzymają fantastyczne nagrody , natomiast autorzy wszystkich pozostałych propozycji – nagrody pocieszenia .

Poniżej prezentujemy program najbliższego eventu „Poczytaj mi mamo”:

13.00 uroczyste rozpoczęcie imprezy

13.15 pierwsze spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”

13.35 spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem – Panem Romualdem Koperskim

14.10 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny”

14.35 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy

15.00 wspólne czytanie książki Kubuś Puchatek

15.25 drugie spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”

15.45 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy

16.05 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny” cz. II

16.30 konkurs recytatorski

16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gośćmi, zaproszenie na kolejne spotkanie

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście . Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych . CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym . Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.