04
sierpnia 2020
Informacje Prasowe

Pierwsze w Polsce stoisko Hello Kitty w Centrum Handlowym Osowa

Dodano: 13.01.2012
Pierwsze w Polsce stoisko Hello Kitty w Centrum Handlowym Osowa

W zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa otwarto pierwszy w Polsce licencjonowany butik Hello Kitty w postaci stoiska na galerii. W ofercie znajdują się artykuły sygnowane logo najbardziej znanego kotka na świecie. Nowy najemca rozpoczął działalność pod koniec grudnia 2011 roku.

Nowo otwarte stoisko oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów . Oprócz tradycyjnych maskotek i zabawek, na półkach można znaleźć artykuły papiernicze, biżuterię, zegarki, akcesoria do kuchni i łazienki, a takżeczapki oraz szaliki . Dodatkowo, wszystkie fashionistki mogązakupić piękne, limitowane torby i torebki z najnowszej kolekcji.

„Cieszymy się, że pierwsze w Polsce stoisko Hello Kitty zostało zlokalizowane w Centrum Handlowym Osowa. Wybór ten potwierdza zainteresowanie nowo wchodzących na polski rynek marek powierzchniami handlowymi w naszej galerii. Mamy nadzieję, że produkty z logo najpopularniejszego kotka na świecie przypadną do gustu naszym klientom”mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nowy najemca w Centrum Handlowym Osowa zajmuje powierzchnię 12m². Stoisko czynne jest w godzinach otwarcia galerii.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście . Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych . CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi orazosobom niepełnosprawnym . Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.